Od zawsze nasz salon traktowaliśmy bardziej jak pasję niż pracę. Fryzjerstwo to dla nas sztuka, nie rzemiosło. A naszych klientów, traktujemy jak bliskie nam osoby. Bardzo ważna jest dla nas wasza opinia o nas. Wszelkie uwagi, pochwały bądź skargi prosimy wysyłać przez formularz poniżej

Piszą o nas →

Dodaj nową opinie

Imię i/lub Nazwisko*

Treść*

Jaka jest stolica naszego kraju?

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb korespondencji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)


Renata napisał/a

Gorąco polecam. Każda wizyta to pełen sukces nawet radykalne zmiany kolorów, cięcie perfekcyjne a włosy po nim układają się same :)

Data dodania: 17 11 16


ANIA napisał/a

Dekoloryzacja z niemal czarnego na blond tylko u Pani Agnieszki! Ostateczny kolor rewelacja :) Polecam wszystkim niezdecydowanym super fachowca i przemiłą osobę :)

Data dodania: 30 09 16


Asia napisał/a

Gorąco polecam!! Pan Zbyszek wyczarował na mojej głowie cudo a nie było łatwo. Pełen profesjonalizm, rewelacyjny klimat salonu. Na pewno będę tam wracać!

Data dodania: 26 08 16


Zofia napisał/a

POLECAM! Pan Mariusz jest artystą:)))) Będę tam wracać:))

Data dodania: 15 03 16


Ola napisał/a

Serdecznie polecam - pierwszy raz farbowałam włosy, w dodatku z brązowych na rude. Fryzjerzy pomogli mi wybrać odpowiedni odcień, który okazał się po prostu dla mnie idealny. Polecam wszystkim, fryzjerzy godni zaufania!

Data dodania: 19 10 14


Ilona napisał/a

Uważam, że Pani Agnieszka jest rewelacyjnym fachowcem. Ma talent, jest profesjonalistką i, co jest bardzo ważne, jest uczciwym człowiekiem. W salonie panuje miła atmosfera. Polecam!

Data dodania: 24 06 14


Sylwia napisał/a

Polecam gorąco Panią Ewę. Chodzę do niej od lat i jeszcze ani razu mnie nie zawiodła.. Zawsze jak mam jakiś nowy pomysł na włosy to wyrazi opinię na ten temat bądź szczerze odradzi. Widać, że dla Pani Ewy - "fryzjerstwo to na prawdę sztuka, nie rzemiosło".

Data dodania: 20 05 14


Atiso napisał/a

Potwierdzam opinię Pani Doroty. Od wielu lat chodzę do Pani Agnieszki na kontrast. Włosy wygłądają naturalnie, błyszczą. Mam ok. 30% siwych włosów i nadal nie mam farby na włosach tylko diacolor, który jest naturalny, bez amoniaku. Po tym zabiegu nawet odżywki nie muszę stosować. Dziękuję, Pani Agnieszko :)!

Data dodania: 17 01 14


Natalia napisał/a

Na farbę tylko do tego salonu! Od lat korzystam z ich usług. Mam długie i zdrowe włosy. Szczerze polecam.

Data dodania: 08 11 13


dorota napisał/a

witam jestem klientką od 7 lat, tylko u nich w salonie są mi w stanie zrobić tzw. "kontrast " pasma grzebieniem ,które wyglądają naturalnie a włosy są zdrowe mimo że sa długie.POZDRAWIAM FRYZJERÓW

Data dodania: 02 09 13


Ewelina. napisał/a

Korzystam z usług salonu od kilku lat. Najczęściej obcina mnie Michał, którego serdecznie polecam. Kilkakrotnie obcinali mnie też inni pracownicy salonu. Zawsze wychodzę stamtąd zadowolona, a ogolnie jestem marudna i wymagająca :P

Data dodania: 31 08 13


AGNIESZKA napisał/a

POTWIERDZAM , MARIUSZ JEST SUPER PEŁEN PROFESIONALIZM,ALE MICHAŁ...POLECAM

Data dodania: 20 08 13


Michał napisał/a

Bardzo polecam salon Paula&Alexandro. Zwłaszcza Pana Mariusza, właściciela. Jeśli szukasz kogoś kto Cię na prawdę dobrze ostrzyże to na prawdę nie ma co szukać dalej

Data dodania: 20 08 13